Výborný výkon našich judistických nadějí ve 3.kole Samurajské katany pořádaném SK JLiberec 7.6.2015

10.06.2015 16:23

Naši mladí judisté dosáhli výborného výsledku a získali po 3.kole Samurajské katany konané 7.6.2015 v Liberci výborné 2.místo v soutěži družstev.  Pod vedením trenérů Kláry Volfové, Jana Zárybnického, Jakuba Mareše, Aleše Bartoše a Petry Krchové získali celkem 18medailí. Ze startujících získalo 65% medailové umístění. Je vidět, že naše mládež má své velké vzory a  výborné trenéry. Všech tří kol se již zúčastnilo 700závodníků z 25-ti oddílů z pěti krajů ČR.   Z našeho oddílu ve 3.kole soutěžilo 28dětí.

Nejlepší umístění a výkon žákyň a žáků :

1.místa získali :   Poslušný František, Hyka Matěj, Zárybnická Julie, Jansa Lukáš

2.místa získali : Tausig Michal, Dědek Jakub, Kostnarová Ludmila, Zýka Jiří, Platil Jakub,

Volfová Klára

3.místa získali:  Jon Patrik, Burešová Kateřina, Bartošová Emma, Rachmetov Vít, Zárybnická Lucie,

Židů Matyáš, Linhart Vojtěch, Feikl Ondřej .

Nejlepší výkony předvedli Dědek Jakub, Tasig Michal, Burešová Kateřina, Zárybnické Lucie, Hyka Matěj, Rachmetov Vít, Fric Daniel, Zárybnická Julie, Zýka Jiří, Jansa. Všichni dosáhli 4 – 2 vítězství ve svých vahách.

Výsledky družstev ve 3.kole :        Kategorie – 9-14-ti letí :

1.místo:SK JLiberec 84bodů  2.-3.místo: TSC Turnov. + JK Jablonec 81,5bodů   4.m. : ZŠ Čáslav 49bodů.

Výsledky družstev  po 3.kole celkem :

1.místo: JK Jablonec 300,5bodů   2.místo: TSC Turnov 265bodů, 3.místo : SK JLiberec 210bodů,

4.m. : ZŠ Čáslav  180bodů  5.m.: SKP Jičín 176,5bodů   6.m.: JC Liberec 152bodů.

Výsledky družstev po 3.kole celkem :    Kategorie 7-8-mi letí :

1.místo : Judo ZŠ Čáslav  75bodů,   2.m. SK J Liberec 72,5b.,   3.m. SKP Judo Jičín 60,5b.,

4.m. TSC Turnov 49,5b., 5.m. SEDDMA Semily 43,5b. ,  6.m. JC  Chlumec n.Cidlinou  36bodů.

Čtvrté, závěrečné kolo se bude  konat 17.10.2015 opět v Turnově. Naši nejmladší judisté budou usilovat o co nejlepší výsledek,  minimálně získání stříbrné medaile v tomto ročníku.

V Turnově  10. června 2015                                                      Jiří Vydra    jednatel oddílu Judo TSC Turnov