Mistrovství České Republiky družstev dorostenek a starších žáků

24.05.2015 19:59

Dobrý den,
 

    tuto sobotu 23. 5. se uskutečnilo Mistrovství České republiky družstev. Náš oddíl reprezentovali dorostenky a starší žáci. Dorostenky skončily na 5. místě, což lze k velikosti oddílu považovat za úspěch. V první kole se naše děvčata utkala s oddílem z Litoměřic, který měl ambice nejvyšší. Holky svojí kůži nedali zadarmo, ale soupeřkám podlehly. Ve druhém kole podaly holky mnohem lepší výkon a dokázaly porazit soupeřky z Domažlic. V boji o možnost utkat se o bronzovou medaili podlehly družstvu z Kolína, Naše družstvo startovalo ve složení Zuzka Gregarová, Magda Klimešová, Petra Hájková, Dominika Ježková, Aneta Ječná, Andrea Prokorátová, Eliška Riegerová a Kristýna Cháberová. Družstvo starších žáků dvakrát podlehlo tím nejtěsnějším rozdílem 4:5 a po dvou prohraných utkáních se muselo se soutěží rozloučit. Nutno, ale říci, že v prvním utkání jsme byli poškozeni výrokem rozhodčích, kteří špatně ohodnotili souboj chlapců v hmotnostní kategorii do 60 kg. Na závěr bych dodal, že družstvo žáků bude mít možnost startovat ve stejném složení i příští rok, tak snad se nám bude dařit o poznání lépe. Kluci startovali v tomto složení: Matyáš Židů, Vojta Linhart, Kuba Kopecký, Jirka Zýka, Michal Rožeň, Radim Krpata, Dominik Štusák, Lukáš Jansa, Ondra Feikl, Šimon Colan, Dan Bartoš, Hynek Hornof, Michal Syrotiuk a Ondra Málek.Dovolte mi poděkovat za spolupráci oddílům, které nám zapůjčily své závodnice a závodníky SKP Judo Nový Bydžov, SK Judo Liberec, JK Pardubice a Judo Česká Třebová.

Družstvo dorostenk

Družstvo starších žáků

Jakub Mareš