ČP Ostrava 11.-12.2.12

11.03.2012 14:55

Turnovští mladí judisté bodovali na Českém poháru v Ostravě

11.-12.2.2012 se konal Český pohár v Ostravě.    Turnovský oddíl byl zastoupen 3 staršími žákyněmi a 1 starším žákem.     Velice dobře si vedla Andrea Prokorátová, která ačkoliv závodila poprvé za starší žákyně, tak ve své váhové kategorii do 52 kg byla poražena pouze jednou a získala krásné 3. místo. Aneta Ječná ve váhové kategorii také do 52 kg získala 7. místo a rovněž 7. byla Petra Hájková v kategorii do 44 kg. Jan Pilař, který závodil v kategorii do 66kg dostal na úvod ty nejtěžší soupeře a ačkoliv bojoval, tak byl v prvních 2 zápasech poražen a dále nepostoupil.Trenérem a koučem byl  Jan Malina. Radost nám dělá Andrea Prokorátová (12let), neboť se umístila na 2. místě v anketě o Nejlepšího turnovského sportovce v kategorii naděje do 14 let a v anketě „Nejúspěšnější sportovec“ okresu Semily v kategorii mladší (do 19let) obsadila 13. místo.Loňskou sezonu absolvovala s výbornými výsledky. Vyhrála anebo byla na stupních vítězů na všech závodech po celé ČR. Zvítězila v Českém poháru, kde byla vyhodnocena jako jedna z nejtechničtějších závodnic. Celý rok 2011 zakončila vítězstvím na Přeboru ČR mladších žákyň ve váze do 52kg. Andrea dělá judo téměř 6 let.