Výborné výkony mladých judistů na 2.kole Samurajské katany 21.5.2016 v Liberci

08.06.2016 15:24
Druhé kolo Ligy žákyň a žáků o Samurajskou katanu se konalo 21.května 2016 v Liberci.       Tohoto turnaje se zúčastnil opět veliký počet dívek a chlapců od 7 do 14let celkově 336 judistů z 21 oddílů a klubů z celé ČR.                                                      Celkově se na 1.+2.kole kolech pralo neskutečných 714 dětí z 32 oddílů ČR.Naši mladí judisté podali výborné výkony a za náš oddíl judo TSC Turnov startovalo 31dívek a chlapců.                                                    Poprali se v soutěži družstev skvěle.
Výsledky jednotlivců a družstev po 2.kole soutěže :
V kategorii 11-ti–14-ti letých jsme obsadili v součtu skvělé  2.místo jen o 3,5bodu  za JK Jablonec.
V kategorii 7 – 10ti letých jsme se výrazně posunuli tabulkou vzhůru a umístili jsme se na 6.místě.
Rádi bychom vyzdvihli výsledky těch nejlepších z našeho oddílu Judo :
1.místa a zlatou medaili získali :
 Klára Volfová, Julie a Lucie Zárybnická, Ludmila Kostnarová a  Matěj Hyka.
2.místa a stříbrnou medaili získali :
Jakub Dědek, Petr Reiniš, Martin Pařík a Tomáš Pavlata.
3.místa a bronzovou medaili získali :
 Tony Lachman, Daniel Vítek, Václav Marek, Adam Flanderka, Daniel Fric, Matyáš Židů a Lukáš Jansa.
Nejlepší výkon s 3-4 vítězstvími zabojovali Klára Volfová, Julie Zárybnická, Petr Reiniš a Matyáš Hyka.
Naši mladí judisté mají své vzory i v družstvu mužů, které obsadilo v 2.kole I.ligy 2.místo a postupuje do finálového klání. Dále jsou vzorem i starší žákyně oddílu, které zvítězili v soutěži družstev na Mistrovství České republiky  14.5.2016 v Ostravě a získali zlaté medaile.
Koučující trenéři Klára Volfová, Jakub Mareš, Aleš Bartoš, Jan Zárybnický a Renata Jáglová i ostatní měli ze svých svěřenců radost.
Náš oddíl Judo TSC Turnov je pořadatelem této soutěže již 21let. Tato soutěž spolufinancována s přispěním města Turnov  prostřednictvím příspěvku ze Sportovního fondu a podporuje ji i Krajský svaz Juda Libereckého kraje.
Závěrečné 4.kolo proběhne 19.11. u nás v Turnově.  Přijďte nás podpořit.