Skvělé vítězství v Samurajské kataně 2016

28.11.2016 16:55

V závěrečném 4.kole Samurajské katany získali turnovské judistické naděje Putovní pohár a Samurajskou katanu za celkové vítězství v 21.ročníku v kategorii U13+U15. V Turnově se závěrečného turnajer zúčastnilo rekordních 410dětí ve věku od 7 do 14-ti let z 28klubů. Z našeho oddílu  startovalo 60dětí.

Tento ročník byl rekordní po všech stránkách. Celkově se čtyřech kol zúčastnilo neuvěřitelných 1.430žákyň a žáků ze 41oddílů z celé ČR, Soutěže se zúčastňují všechny kluby Libereckého KS Judo. Soutěž je podporována Mě úřadem v Turnově formou dotace ze Sportovního fondu.

Po Zlaté medaili družstev starších žákyň a 4zlatých medailí Přebornic ČR starších a mladších žákyň a žáků Julie Zárybnické, Kláry Volfové a Davida Cermana a 2stříbrných medailí z Přeboru ČR Lucie Zárybnické a Petra Reiniše je to další výrazný úspěch turnovského oddílu Judo a především našich trenérů mládeže.

 Výsledky jednotlivců a družstev 21.ročníku soutěže :                                                                                         

Hlavní kategorie družstev U13+U15 - 11-ti–14-ti letých :                                                                                       1.místo TSC Turnov 17/8,5bodů,     2.m. DDM Chlumec n.C. 152b.,     3.m. JKJablonec n.N. 120,5b.,            4.m. JC Liberec 112b., 5.m. SKJ Liberec 96,5b., 6.m. SKP Jičín 85,5b., 7.m.SEDDMA Semily 70bodů.                

Kategorie družstev U9+U11 – 7-10-ti letých :                                                                                              1.místo Sokol Vršovice 298,5bodu,     2.m.JK Jablonec 231b.,   3.m. SKJ Liberec 169,5b., 4.m.DDMChlumec 163b.,  5.m. TSC Turnov 118,5b.,  6.m. ZŠ Sadová Čáslav 111b.,  7.m.SKP Jičín 94b.

Nejlepší výsledky domácích nadějí :

1.místa a zlatou medaili získali :  Feikl Jakub, Burešová Kateřina, Táborská Aneta, Zárybnická Julie,                                                             Zárybnická Lucie a Volfová Klára.                                                                                                           

2.místa a stříbrnou medaili získali :  Kosnarová Ludmila, Reiniš Petr, Pařík Martin, Židů Matyáš a Lamač Lukáš.                                                                                                                                       

3.místa a bronzovou medaili získali : Bílek Šimon, Hyka Matěj, Čepek Matyáš, Drbohlav Mikuláš a Linhart Vojtěch.

Nejlepší výkon s 3-mi a více vítězstvími podali :  Hyka Matěj, Drbohlav Mikuláš,  Feikl Jakub, Táborská Aneta, Zárybnická Julie a Lucie.

Náš oddíl Judo TSC Turnov je pořadatelem této soutěže již 21let, za spolupráce s oddíly Judo SKP Jičín,  SKJ Liberec  a  JK Jablonec.

 

Jiří Vydra