PASEKY 2016

17.10.2016 11:31

Vážení rodiče.

TSC Judo klub Turnov opět nabízí pro Vaše děti sváteční pobyt v Pasekách nad Jizerou tradičně na chatě turnovského Gymnázia a 1. ZŠ.

Termín:     27. – 30. 10. 2016

Tento třídenní výlet není zaměřen na trénink Juda. Je určen zejména našim přípravkám a smyslem je, aby děti lépe poznaly své kamarády a trenéry, se kterými se potkávají na trénincích. Náplní budou sportovní a společenské hry, výlet a posezení u ohýnku. Vše samozřejmě závisí na tom, jak nám bude přát počasí. Zároveň si i ti nejmenší mohou vyzkoušet, jaké to asi bude v létě na táboře, který TSC Judo Turnov pořádá již několik let v Prackově.

Vše bude pod vřelým a tradičním trenérským dohledem.

Přesnější program bude přizpůsoben počtu přihlášených a počasí. Platí tento harmonogram:

 

Čtvrtek 27.10.2016          - odjezd odpoledne z Turnova od haly v 15.30

Neděle 30.10.2016          - návrat do Turnova mezi 12-13.00 hod.

 

Čekají nás hry na chatě, v jejím okolí a na hřišti, výlety (případně návštěva Krkonošského muzea Zapadlých vlastenců), večerní ohýnek, buřtění nebo třeba diskotéka na rozloučenou…

 

Strava je tradičně zajištěna (gulášovka, špagety, buřty, palačinky,…). K snídani pečivo + máslo, marmeláda, paštika, sýr a třeba i to, co na cestu napečou šikovné maminkyJ. Pokud by měl někdo problém s nabízenou stravou, o hladu ho samozřejmě nenecháme.

 

Cena pobytu je 1200,- Kč a zahrnuje 3x nocleh, stravu a pitný režim po celý den, dopravu, vstupné do muzea, drobné odměny všem. Instrukce k platbě a podrobný popis potřebného vybavení na pobyt na chatě zašleme emailem, nebo předáme osobně všem přihlášeným.

 

 

Jakékoliv Vaše případné dotazy rádi zodpoví:

Klára Volfová-604 860 030; klara.volfova@seznam.cz a Honza Zárybnický–739 550 110; honza.zarybnicky@seznam.cz

 

 

Přihlášky jsou online na našem webu, nebo v papírové podobě k dispozici na hale u trenérů.