Nadějné výkony na 3.kole Samurajské katany 15.10.2016 v Jablonci n.N.

26.10.2016 22:55

Třetí kolo Ligy žákyň a žáků o Samurajskou katanu se konalo 15.října 2016 v Jablonci n.Nisou. 3.kola  se zúčastnilo 300 dívek a chlapců od 7 do 14let.  Naši mladí judisté podali opět výborné výkony a ti nejlepší jsou nadějí turnovského juda do dalších let.

Výsledky jednotlivců a družstev ve 3.kole soutěže :

V kategorii 11-ti–14-ti letých jsme obsadili v součtu skvělé  2-3.místě za JK Jablonec.

V kategorii 7 – 10ti letých jsme se výrazně posunuli vzhůru a umístili jsme se na 6.místě.

Výsledky jednotlivců :

1.místa a zlatou medaili získali :  Matěj Hyka, Matyáš Židů, Lucie Zárybnická.

2.místa a stříbrnou medaili získali :  Petr Hušek, Filip Mařan, Jakub Dědek, Hubert Kašák, Roman Truxa,   Petr Reiniš, Jan Kavalík, Aneta Táborská.

3.místa a bronzovou medaili získali : Michal Tausig, Daniel Vítek, Mikuláš Drbohlav, Patrik Jon, Daniel Fric. 

Nejlepší výkon s 3-mi a více vítězstvími podali :  Petr Hušek, Filip Mařan, Matěj Hyka, Hubert Kašák, Roman Truxa, Mikuláš Drbohlav,  Petr Reiniš, Matyáš Židů.  

Naši mladí judisté mají své vzory nejlepších žákyních a žácích a mužích našeho oddílu a družstva  starších žákyň oddílu, které získali zlaté medaile a titul Přebornic České republiky v květnu v Ostravě. 

Koučující trenéři Jakub Mareš, Klára Volfová, Renata Jáglová, Aleš Bartoš, Jan Zárybnický a David Koreček měli ze svých svěřenců radost.

Ve 3.kolech se  kolech pralo celkově rekordních 1017 dětí z 32 oddílů celé ČR.

Náš oddíl Judo TSC Turnov je pořadatelem této soutěže již 21let. Tato soutěž spolufinancována s přispěním města Turnov  prostřednictvím příspěvku ze Sportovního fondu

 

Závěrečné 4.kolo proběhne v sobotu  19.11.2016 u nás v Turnově.  Přijďte nás podpořit.

 

24. 10.2016                                                                                                                                    Jiří Vydra