Novinky

Úhrada členských příspěvků členů oddílu JUDO

27.03.2012 22:04
Pokud členové oddílu a rodiče našich žáků dosud neuhradili členské přípěvky a poplatek Českému svazu Judo, žádáme, aby tak urychleně učinili. Bez úhrady těchto poplatků nemohou starovat na žádném turnaji pořádaném ČsJu a KS judo. Nejsou zároveň pojištěni ani při trénincích a akcích oddílu Judo.

Polabská liga žáků 3.3.2012

11.03.2012 15:02
Jakub Sucharda vítězí ve II.kole Polabské ligy žákyň a žáků v Chlumci   Dne 3.3.2012 se uskutečnilo II.kolo Polabské ligy v  Chlumci nad Cidlinou. Jakub Sucharda v prvním turnaji v kategorii starších žáků zvítězil ve své váze po výborném výkonu.Turnaje se zúčastnilo 200 dětí z více jak dvaceti klubů. Soutěž probíhala na třech tatami. Jakub zvítězil dvakrát před časovým limitem. Škoda, že Jakub byl jediným zástupcem našeho oddílu Judo TSC Turnov. Účast turnovských judistů ovlivnily jarní prázdniny.     7.3.2012 Za oddíl Judo TSC Turnov Aleš Sucharda Jiří Vydra

ČP Ostrava 11.-12.2.12

11.03.2012 14:55
Turnovští mladí judisté bodovali na Českém poháru v Ostravě   11.-12.2.2012 se konal Český pohár v Ostravě.    Turnovský oddíl byl zastoupen 3 staršími žákyněmi a 1 starším žákem.     Velice dobře si vedla Andrea Prokorátová, která ačkoliv závodila poprvé za starší žákyně, tak ve své váhové kategorii do 52 kg byla poražena pouze jednou a získala krásné 3. místo. Aneta Ječná ve váhové kategorii také do 52 kg získala 7. místo a rovněž 7. byla Petra Hájková v kategorii do 44 kg. Jan Pilař, který závodil v kategorii do 66kg dostal na úvod ty nejtěžší soupeře a ačkoliv bojoval, tak byl v prvních 2 zápasech poražen a dále nepostoupil.Trenérem a koučem byl  Jan Malina. Radost nám dělá Andrea Prokorátová (12let), neboť se umístila na 2....